Kanał wpisów

Tag - Wrocław

Rust - Tribute to Led Zeppelin by Rust, 5-28 maja 2016

Rust w trasie w hołdzie Led Zeppelin

Przed momentem zakończyli promować debiutanckie White Fog, niebawem wejdą do studia rejestrować kolejny materiał. Jeszcze wcześniej muzycy Rust wybierają się do rockandrollowego sedna lat 70., w formie kilku koncertów z cyklu "Tribute to Led Zeppelin by Rust". Zagrali już we Wrocławiu i Poznaniu - 8 maja można będzie ich zobaczyć w Szczecinie, a w następnych tygodniach m.in. w Katowicach, Warszawie czy Gdańsku.

Czytaj


Hungarica - trzy koncerty w Polsce, kwiecień 2016

Hungarica: w kwietniu trzy koncerty w Polsce

W ramach mini-trasy “Polak, Węgier dwa bratanki” węgierski zespół zagości 8 kwietnia w Katowicach (Old Timers Garage), 9 kwietnia w Krakowie (Rotunda) i 10 kwietnia we Wrocławiu (Klub Liverpool). Węgrom z Hungarica na koncertach towarzyszyć będą polskie zespoły Mateo Colon, 230 Volt, Lokian i Pozytywka. Hard Rock Service niniejszym obejmuje patronat medialny nad mini-trasą.

Czytaj


Thanks Jimi Festival 2016 - Status Quo, Within Temptation, Dżem

Thanks Jimi Festival 2016: Status Quo, Within Temptation i Dżem

1 maja 2016 roku już po raz czternasty zbierze się największa gitarowa orkiestra świata, by wspólnie ustanowić nowy Rekord Guinnessa! Bicie Gitarowego Rekordu Guinnessa to cykliczna impreza odbywająca się we wrocławskim Rynku zawsze na początku maja. Uczestniczą w niej gitarzyści, którzy wspólnie wykonują utwór Jimiego Hendriksa Hey Joe. Wiemy już także, że na Koncercie Gwiazd w ramach corocznego Thanks Jimi Festival (towarzyszącego biciu Gitarowego Rekordu Guinnessa) wystąpią Status Quo, Within Temptation i Dżem.

Czytaj