Kanał wpisów

Tag - The Andrzej Citowicz Experience

Andrzej Citowicz - In Time (2016)

Andrzej Citowicz z pierwszą zapowiedzią albumu "In Time"

Mieszkający w Kairze polski gitarzysta Andrzej Citowicz zapowiada swój nowy album solowy In Time. Premiera wydawnictwa wyznaczona jest na koniec bieżącego roku. Nagrania powstawały we współpracy z niemieckim multiinstrumentalistą i producentem Dirkiem Arnicke oraz polskim basistą Patrykiem Szymańskim (Transtime). Niedawno ukazał się audio trailer płyty, zapoznający słuchacza z pierwszym na krążku utworem.

Czytaj


The Andrzej Citowicz Experience - Jack Of Hearts

The Andrzej Citowicz Experience - Jack Of Hearts

Z nawiązanej między Citowiczem i Arnicke współpracy powstał projekt The Andrzej Citowicz Experience. Jego skład wkrótce potem zasilili kolejni muzycy, pochodzący z Działdowa basista Patryk Szymański i niemiecki wokalista Oliver Monsieur. Mimo dzielącej ich znaczącej fizycznej odległości, panowie z uporem dążyli do celu, którym było ukończenie wspólnych nagrań - pierwszych pod szyldem The Andrzej Citowicz Experience. Starania te zostały uwieńczone sukcesem, stąd też już 28 listopada na kilku platformach, począwszy od iTunes i Amazona, a skończywszy na Shazam i Spotify ukaże się Jack Of Hearts

Czytaj


The Andrzej Citowicz Experience - Jack Of Hearts

The Andrzej Citowicz Experience atakuje

Pamiętacie młodego, zdolnego gitarzystę z Wałbrzycha, którego nagranie zatytułowane "Hair Metal Blues" swego czasu figurowało w naszym dziale Downloads? Ci, którzy nie śledzili jego dalszych losów, zapewne ucieszą się na wiadomość, że mimo przeprowadzki do Kairu "Rockstar" nie odłożył instrumentu na długo i kilka lat temu powrócił do aktywnego grania.

Czytaj