Kanał wpisów

Tag - Steel Velvet

Strzyżów In Rock 2016

Strzyżów In Rock - druga edycja już w pierwszą sobotę sierpnia

W dniu 6.08.2016 odbędzie się druga edycja "Strzyżów In Rock". Koncert ten to propozycja dla fanów klasycznego hard rocka i rock'n'rolla. Wystąpią Oddział Zamknięty, Steel Velvet, Krusher i Guitar Force.

Czytaj


Scream Maker i Steel Velvet - 29.01.2016, Lublin

Scream Maker i Steel Velvet zagrają w Lublinie

W lubelskim klubie Graffiti szykuje się kolejne mocne uderzenie spod znaku heavy metalu i hard rocka. 29 stycznia zagrają tam Scream Maker i Steel Velvet.

Czytaj


Steel Velvet - Live CD (2016)

"Live" Steel Velvet - premiera już w piątek!

Przypominamy - już w ten piątek, 15 stycznia, premiera albumu Live strzyżowskiego zespołu Steel Velvet. Odbędzie się ona na antenie Polskiego Radia Rzeszów od godz. 12:20 do 15:00.

Czytaj


Steel Velvet - Live CD (2016)

Steel Velvet powraca z albumem koncertowym

15 stycznia przyszłego roku ukaże się koncertowe wydawnictwo strzyżowskiej formacji Steel Velvet. Materiał został zarejestrowany podczas występu grupy w studiu koncertowym im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów.

Czytaj


Krusher i Steel Velvet na żywo w Jaśle 12.12.2015

12 grudnia w Jaśle zagrają Krusher i Steel Velvet

12 grudnia 2015r. w Jaśle zagrają dwie formacje, o których coraz głośniej na polskiej scenie hard rockowej - Steel Velvet i Krusher. Koncert będzie miał miejsce w klubie Impresja.

Czytaj


Krushfest - 12.09.2015

VII edycja Krushfestu już wkrótce

Już 12 września br. odbędzie się VII edycja Festiwalu Muzycznego Krushfest, inicjatywa powołana do życia i kontynuowana przez jasielski zespół Krusher, a w szczególności pomysłodawcę i głównego organizatora imprezy - perkusistę formacji, Adama Pucykowicza. Celem jest przede wszystkim propagowanie ambitnej muzyki rockowej i alternatywnej. W myśl tej idei, w tym roku obok gospodarzy na jasielskim Przystanku Kwiatowa pojawią się takie zespoły, jak Acid Drinkers, KSU, Steel Velvet, Adligate i Spatial.

Czytaj


Steel Velvet

Steel Velvet w piekielnym holu

Hard rockowcy ze Steel Velvet prezentują kolejny utwór ze swojego drugiego krążka Chwila. Tym razem jest to koncertowa wizualizacja piosenki zatytułowanej "Piekielny Hol". Wcześniej album promowany był teledyskiem do utworu "Julie" oraz singlowym "Zostaw Mnie".

Czytaj


Steel Velvet - Chwila

Steel Velvet - Chwila

Czwórka muzyków ze Strzyżowa, tworzących od kilku lat pod szyldem Steel Velvet, nie bez racji została przez różnorakie portale muzyczne obwołana "nową nadzieją polskiego hard rocka". Od czasu udanego debiutu z roku 2011, zatytułowanego Luz na rodzimym muzycznym podwórku zmieniło się niewiele - wciąż nie można narzekać na nadmiar zespołów parających się graniem tradycyjnego hard rocka w jego melodyjnej odmianie. Dwudziestego listopada bieżącego roku światło dzienne ujrzała w końcu płyta zatytułowana Chwila, wzbogacona o przyjemnie estetyczną oprawę graficzną, a poruszana w utworach tematyka niejednokrotnie dowodzi, że strzyżowski skład znacząco dojrzał od czasów swego debiutu...

Czytaj


Steel Velvet2014

Steel Velvet już za chwilę

Nowa nadzieja polskiego hard rocka, strzyżowska grupa Steel Velvet zaprezentowała teledysk do nagrania "Julie". Utwór znajdzie się na krążku zatytułowanym Chwila, którego datę premiery zespół obiecuje wyjawić już w przyszłym tygodniu. Jest to drugie nagranie promujące płytę, wcześniej muzycy zaprezentowali singlowe "Zostaw Mnie" (dostępne do pobrania z oficjalnej strony formacji).

Czytaj


Steel Velvet

Steel Velvet - wywiad

O zespole Steel Velvet czytelnicy Hard Rock Service z nieco dłuższym stażem coś już zapewne słyszeli, jako że trzy lata temu ich debiutancki album Luz doczekał się recenzji na naszych łamach. Grający melodyjnego hard rocka kwartet ze Strzyżowa obecnie przygotowuje się do wydania następnej płyty, którą muzycy szczegółowo omówili w wywiadzie dla Hard Rock Service. Rozmowa ta to także garść informacji na temat samego zespołu, jego początków, obecnej działalności, koncertów Steel Velvet - tych zagranych, jak i tych pozostających jeszcze w sferze marzeń - z "płomienną zachętą do nabycia nowej płyty oraz ostrymi namowami do uczestnictwa w koncertach" na koniec.

Czytaj