Kanał wpisów

Tag - Scream Maker

Scream Maker, Korpus, Crue, Phoenix Croon, Mora - SDQ, 11 czerwca 2016

Rockowa sobota w Spółdzielni Dom Qltury

Już 11 czerwca kolejna warta uwagi impreza dla miłośników rockowych i heavy metalowych klimatów. Z okazji urodzin menadżera klubu Spółdzielnia Dom Qltury na warszawskiej Woli zagrają zespoły Scream Maker, Korpus, Crue, Phoenix Croon oraz Mora.

Czytaj


King of Rock'n'Roll - III edycja koncertu ku pamięci Ronniego Jamesa Dio + trasa towarzysząca, maj/czerwiec 2016

Relacja z King Of Rock And Roll - koncertu ku pamięci Ronniego Jamesa Dio (edycja 2016, W-wa)

W czwartek, 19 maja 2016, w warszawskim klubie Proxima odbyła się trzecia edycja koncertu King Of Rock And Roll, poświęconego pamięci Ronniego Jamesa Dio - wokalisty zespołów Rainbow, Black Sabbath czy Dio, który opuścił rodzinę rockowo-metalową w 2010 roku. Hard Rock Service w osobie Qstosza też tam był i R.J.D. wspominał...

Czytaj


Koncerty w hołdzie Ronniemu Jamesowi Dio - maj i czerwiec 2016

Organizatorzy koncertów w hołdzie Ronniego Jamesa Dio na tropie tekstowych znaczeń

Seria koncertów w hołdzie Ronniemu Jamesowi Dio - tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia znanego pod hasłem "King Of Rock'n'Roll" - już niebawem. Z tej okazji organizatorzy przedsięwzięcia postanowili zbadać tajemnicę kryjącą się za jednym z najbardziej enigmatycznych tekstów Małego Człowieka o Wielkim Głosie. Śledztwem objęty został legendarny "Holy Diver", pochodzący z płyty o tym samym tytule, a wydanej w 1983r.

Czytaj


Scream Maker

Scream Maker - wywiad

Od momentu, gdy poprzednim razem gościliśmy na naszych łamach muzyków warszawskiego Scream Maker, minęło kilkanaście miesięcy. W tym czasie wydarzyło się sporo - między innymi ukazał się nowy krążek formacji, zatytułowany "Back Against The World". To właśnie od wątku albumowego rozpoczynamy kolejne przesłuchanie zespołowej reprezentacji, na nim jednak nie poprzestajemy. Michał Wrona (gitara) i Sebastian Stodolak (śpiew) opowiedzą bowiem także o doświadczeniach minionego roku i odpowiednio dużo miejsca poświęcą kolejnej edycji koncertów w hołdzie Dio...

Czytaj


Power Festival - Megadeth, Sixx:A.M., Korn, Scream Maker

Scream Maker na jednej scenie z Megadeth, Korn i Sixx: A.M.

7 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie będzie miało miejsce prawdziwe święto mocnego brzmienia. Na jednej scenie podczas Power Festival zaprezentują się formacje: Korn, Megadeth oraz Sixx:A.M. Znamy już także nazwę zespołu, którego występ rozpocznie pierwszą edycję festiwalu. Będzie to polska heavy metalowa grupa Scream Maker!

Czytaj


King of Rock'n'Roll - III edycja Memoriału Ronniego Jamesa Dio + trasa towarzysząca, maj/czerwiec 2016

King of Rock'N'Roll - Memoriał DIO 2016: więcej koncertów i zagraniczni goście

"Heaven and Hell"? Każdy szanujący się fan rocka i metalu wie, że to utwór Black Sabbath. I każdy wie, czyj głos go wyśpiewywał. Był to głos Ronniego Jamesa Dio, jednego z najwybitniejszych wokalistów w historii, który zmarł w wyniku choroby nowotworowej w 2010 r. Zespół Scream Maker zapowiedział właśnie trzecią edycję memoriału poświęconego Dio.

Czytaj


Scream Maker i Steel Velvet - 29.01.2016, Lublin

Scream Maker i Steel Velvet zagrają w Lublinie

W lubelskim klubie Graffiti szykuje się kolejne mocne uderzenie spod znaku heavy metalu i hard rocka. 29 stycznia zagrają tam Scream Maker i Steel Velvet.

Czytaj


Heavy Warsaw Fest - 30.01.2016, klub Fugazi, Warszawa

Pierwsza edycja Heavy Warsaw Fest już 30 stycznia

30 stycznia w warszawskim klubie Fugazi odbędzie się pierwsza edycja Heavy Warsaw Fest. Wystąpią: Scream Maker, Hetman, Korpus oraz Hellhaim. Festiwal ten będzie zarazem inauguracją trasy koncertowej Scream Maker, promującej ich nowy album Back Against the World. 30 stycznia będzie datą oficjalnej premiery tej płyty.

Czytaj


Scream Maker

Scream Maker: support przed Judas Priest, nowa płyta

Sporo dzieje się w obozie Scream Maker. Wczoraj organizator zbliżającego się wielkimi krokami koncertu Judas Priest i UFO ogłosił, że całość występu w Ergo Arenie otworzy właśnie ta warszawska grupa. Coraz bliżej także do premiery drugiej płyty zespołu "Back Against The World". Ujawniono już okładkę i tracklistę, a z okazji wspólnego koncertu z gigantami hard'n'heavy muzycy ogłosili także limitowaną przedsprzedaż nowego krążka.

Czytaj


Scream Maker - Livin' In The Past

W gorączce - Scream Maker z nowym teledyskiem

Warszawski Scream Maker niedawno opublikował kolejny oficjalny teledysk. Tym razem wybór padł na "Fever" z ich pierwszej pełnowymiarowej płyty Livin' In The Past. Podobnie jak w przypadku klipu do "In The Nest Of Serpents", wykorzystano w nim materiał wideo z trasy zespołu po Chinach. Jak jednak podkreślają muzycy, tym razem postawiono na ujęcia "obyczajowo-krajoznawcze", a nie koncertowe.

Czytaj