Kanał wpisów

Tag - Rotunda

Koncerty w hołdzie Ronniemu Jamesowi Dio - maj i czerwiec 2016

Organizatorzy koncertów w hołdzie Ronniego Jamesa Dio na tropie tekstowych znaczeń

Seria koncertów w hołdzie Ronniemu Jamesowi Dio - tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia znanego pod hasłem "King Of Rock'n'Roll" - już niebawem. Z tej okazji organizatorzy przedsięwzięcia postanowili zbadać tajemnicę kryjącą się za jednym z najbardziej enigmatycznych tekstów Małego Człowieka o Wielkim Głosie. Śledztwem objęty został legendarny "Holy Diver", pochodzący z płyty o tym samym tytule, a wydanej w 1983r.

Czytaj


Hungarica - trzy koncerty w Polsce, kwiecień 2016

Hungarica: w kwietniu trzy koncerty w Polsce

W ramach mini-trasy “Polak, Węgier dwa bratanki” węgierski zespół zagości 8 kwietnia w Katowicach (Old Timers Garage), 9 kwietnia w Krakowie (Rotunda) i 10 kwietnia we Wrocławiu (Klub Liverpool). Węgrom z Hungarica na koncertach towarzyszyć będą polskie zespoły Mateo Colon, 230 Volt, Lokian i Pozytywka. Hard Rock Service niniejszym obejmuje patronat medialny nad mini-trasą.

Czytaj


Uriah Heep

Cinematographer Productions poleca: Uriah Heep w Polsce

Wspólnie odliczamy dni do dwóch koncertów Uriah Heep zaplanowanych na listopad bieżącego roku w ramach trasy Rock The Haus Tour. Zaliczana obok Deep Purple, Led Zeppelin i Black Sabbath do tak zwanej "wielkiej czwórki hard rocka" grupa powraca do nas po trzech latach, by zagrać tylko dwa klubowe koncerty. Szczegóły na temat warszawskiego i krakowskiego występu znajdziecie na naszych łamach. Niewiele ponad miesiąc przed tymi wydarzeniami Mirosław Kozik, Prezes Zarządu Cinematographer Productions, a więc organizatora obu tegorocznych koncertów Uriah Heep w naszym kraju, komentuje przyjazd dinozaurów rocka do Polski...

Czytaj