Kanał wpisów

Tag - Przystanek Woodstock

CETI - Snakes Of Eden (2016)

CETI ujawnia okładkę albumu "Snakes Of Eden"

Grupa CETI ujawniła właśnie okładkę do swojego nowego albumu Snakes Of Eden, który premierę będzie miał na początku października. Muzycy w czerwcu ukończyli pracę w studio, a teraz zespół zaakceptował okładkę, którą przygotował dla nich Piotr Szafraniec. CETI współpracowało z artystą również przy poprzednim albumie Brutus Syndrome.

Czytaj


CETI - fot. Justyna Szadkowska

CETI zakończyło prace w studio na nowym albumem - premiera jesienią

Muzycy CETI zakończyli właśnie nagrania na nową płytę "Snakes Of Eden", która ukaże się jesienią tego roku. Artyści nie kryją swojego zadowolenia z zarejestrowanego materiału i czasu spędzonego wspólnie na pracy.

Czytaj


CETI na 22 Przystanku Woodstock - 14 lipca 2016

CETI zagra na tegorocznym przystanku Woodstock, nowa płyta w przygotowaniu

Kilka dni temu ujawniono, że zespół CETI został zaproszony na tegoroczny Przystanek Woodstock. Jak ogłosił Jerzy Owsiak w audycji "Się Kręci" w radiowej Trójce, dowodzona przez Grzegorza Kupczyka formacja zagra w dniu 14 lipca po godz. 17:00 na drugiej scenie festiwalu. Równocześnie z obozu CETI docierają także informacje dotyczące przygotowania nowej płyty.

Czytaj


Grzegorz Kupczyk (fot. Justyna Szadkowska)

Grzegorz Kupczyk (CETI) - wywiad

Rok 2015 był dla zespołu CETI oraz jego lidera wyjątkowo intensywny. Bieżący zapowiada się równie ciekawie. Stąd też w przeprowadzonej niedawno kolejnej rozmowie z Grzegorzem Kupczykiem nie zabrakło ani szczerej refleksji na temat minionych dwunastu miesięcy w działalności CETI i jego życiu artystycznym, ani też kwestii planów na najbliższą przyszłość.

Czytaj


Ania Rusowicz

Woodstock 2015: Ania Rusowicz i Flower Power

Do 21. Przystanku Woodstock pozostało już niewiele czasu - jak się jednak okazuje, z ogłoszeniem najciekawszych występów na tegorocznej odsłonie festiwalu jego organizatorzy wstrzymywali się niemal do ostatniej chwili. Tak było z Anią Rusowicz - jak podano wczoraj, wokalistka wystąpi 30 lipca o godzinie 18:00 na Dużej Scenie Przystanku Woodstock w towarzyszeniu swojego zespołu oraz zaproszonych do projektu "Flower Power" gości. Wśród nich m.in. Grzegorz Kupczyk, Gienek Loska, Piotr Nalepa czy Michał Kielak.

Czytaj


Furyon na tegorocznym przystanku Woodstock

Furyon - melodyjny rock na tegorocznym Woodstocku

W tym roku na głównej scenie Przystanku Woodstock znajdzie się także miejsce dla przedstawicieli melodyjnego hard rocka. 31 lipca zagra na niej bowiem brytyjski zespół Furyon, promując tym samym swoją płytę Lost Salvation wydaną nakładem Dream Records 23 lutego bieżącego roku. Inne występujące na tegorocznej edycji Przystanku zespoły to m.in. Black Label Society, Cannailles, Congo Natty, Eluveitie, Frontside, Hed PE, Illusion, Lipali, Mela Koteluk, Proletaryat czy Within Temptation.

Czytaj