Kanał wpisów

Tag - Mike Portnoy

The Winery Dogs - Hot Streak (2015)

The Winery Dogs - Hot Streak

Za jedną z ciekawszych super-grup uznano po sukcesie debiutanckiego krążka trio The Winery Dogs. Tworzą je doskonale znane słuchaczom postaci z muzycznego świata - Richie Kotzen (kiedyś w Poison, Mr Big, również solo), Billy Sheehan (niegdyś w zespole Davida Lee Rotha, Mr Big) oraz Mike Portnoy (ex-Dream Theater). Podniósłszy sobie poprzeczkę wysoko eponimicznym albumem dwa lata temu, w 2015 dynamiczne trio powróciło z jego następcą - zatytułowanym Hot Streak.

Czytaj


Twisted Sister

Twisted Sister: pożegnalna trasa i koniec kariery

Po tragicznej wiadomości o śmierci perkusisty Twisted Sister A.J.-a Pero, z obozu zespołu napływają kolejne i nie mniej smutne dla jego fanów. Dee Snider i koledzy postanowili bowiem, że najbliższa trasa koncertowa zespołu będzie jego ostatnią, później natomiast nastąpi rozwiązanie zespołu po ponad czterdziestu latach udanej kariery.

Czytaj


Adrenaline Mob - Adrenaline Mob

Adrenaline Mob - Adrenaline Mob

Stało się. Mike Portnoy i jego nowi koledzy właśnie zadebiutowali pod szyldem Adrenaline Mob. Na pierwszy ogień poszła zgrabna EP, w skład której weszło pięć utworów rozpisanych na 22 minuty muzyki. Dobrze, że muzycy zespołu umożliwili zapoznanie się z treścią premierowego materiału bez konieczności inwestowania wielkich pieniędzy, bo choć EP była sygnowana nazwiskami takich uznanych muzyków jak Portnoy, Allen, Orlando, DiLeo i Ward, to mimo wszystko stanowiła przed premierą dużą niepewność. Czy słusznie?

Czytaj