Kanał wpisów

Tag - Michał Pakulski

Michał Pakulski - The Road

"The Road" Michała Pakulskiego we wrześniu

Data premiery nowego wydawnictwa gitarzysty i kompozytora Michała Pakulskiego - zatytułowanego The Road, a objętego patronatem medialnym m.in. przez nasz serwis - została wyznaczona na 2 września 2016. Znamy szczegóły dotyczące zawartości albumu.

Czytaj


Michał Pakulski - The Road

Pain - nowy singiel Michała Pakulskiego

Wielkimi krokami zbliża się data ukazania się solowej płyty Michała Pakulskiego, którą objęliśmy patronatem medialnym. Przypominamy - krążek ma nosić tytuł The Road. Tymczasem premierę miał pierwszy singiel z płyty - hard rockowy utwór zatytułowany Pain.

Czytaj


Michał Pakulski - The Road

Michał Pakulski solo z płytą The Road

Nagrania w studiu Polskiego Radia, współpraca z Magazynem Gitarzysta. Zespoły takie jak Euphoria, Unicorn, Aspirine, Zespół Teatru Muzycznego Hybrydy czy The Good Stuff. Współpraca z muzykami zespołów stricte rockowych, jak Fatum czy Juice, ale także doświadczenie nabyte po drugiej stronie muzycznego spektrum. Koncerty, songwriting, produkcja nagrań - ale i udzielanie lekcji gry. To tylko część dorobku Michała Pakulskiego - nazwiska, które już wkrótce może znaleźć się na ustach wielu słuchaczy gitarowego grania w naszym kraju. W przygotowaniu jest bowiem instrumentalna płyta solowa muzyka zatytułowana The Road.

Czytaj