Kanał wpisów

Tag - Marcin Krystek

CETI - Snakes Of Eden (2016)

CETI ujawnia okładkę albumu "Snakes Of Eden"

Grupa CETI ujawniła właśnie okładkę do swojego nowego albumu Snakes Of Eden, który premierę będzie miał na początku października. Muzycy w czerwcu ukończyli pracę w studio, a teraz zespół zaakceptował okładkę, którą przygotował dla nich Piotr Szafraniec. CETI współpracowało z artystą również przy poprzednim albumie Brutus Syndrome.

Czytaj


CETI 2015

Trasa CETI Sons Of Brutus Tour trwa - za 15 dni Wrocław

Jako jeden z patronów medialnych bieżącej trasy koncertowej CETI promującej ich najnowszą płytę Brutus Syndrome przypominamy, że już za piętnaście dni dowodzona przez Grzegorza Kupczyka grupa wystąpi we Wrocławiu. Koncert odbędzie się 25 kwietnia br. w klubie Od Zmierzchu Do Świtu przy ul. Krupniczej 15. Rozpoczęcie imprezy przewidziano na godzinę 20:00.

Czytaj


CETI na żywo w Poznaniu, 2015

CETI - nowy teledysk, Zielona Góra już w niedzielę

W przerwach między kolejnymi koncertami w ramach trasy Sons Of Brutus Tour muzycy CETI najwyraźniej nie zapominają o potencjale promowanej płyty. Kolejne utwory z niej ilustrowane są teledyskami - po "Wizards Of The Modern World", będącym zapisem prac zespołu w studiu nagraniowym, oraz tzw. lyric-video zrealizowanym do utworu "Game Of Love" wybór padł na "Devil Made Me Do It".

Czytaj


CETI 2015

CETI w Zielonej Górze - support poszukiwany

Trwa trasa koncertowa CETI Sons Of Brutus Tour 2015. Jako jeden z jej patronów medialnych, wraz z Metal Mind Productions i Agencją M-ART zapraszamy na kolejny koncert - 22 marca w Zielonej Górze. Właśnie w związku z tym koncertem zespół ogłosił wyjątkowy konkurs dla młodych, lokalnych zespołów z kręgu hard'n'heavy...

Czytaj