Kanał wpisów

Tag - Krusher

Strzyżów In Rock 2016

Strzyżów In Rock - druga edycja już w pierwszą sobotę sierpnia

W dniu 6.08.2016 odbędzie się druga edycja "Strzyżów In Rock". Koncert ten to propozycja dla fanów klasycznego hard rocka i rock'n'rolla. Wystąpią Oddział Zamknięty, Steel Velvet, Krusher i Guitar Force.

Czytaj


Krusher i Steel Velvet na żywo w Jaśle 12.12.2015

12 grudnia w Jaśle zagrają Krusher i Steel Velvet

12 grudnia 2015r. w Jaśle zagrają dwie formacje, o których coraz głośniej na polskiej scenie hard rockowej - Steel Velvet i Krusher. Koncert będzie miał miejsce w klubie Impresja.

Czytaj


Żyrock 2015

Festiwal Żyrock już w najbliższy weekend

Kilkakrotnie wspominaliśmy już o zbliżającym się wielkimi krokami festiwalu Żyrock. To wydarzenie organizowane z inicjatywy zespołu Immortal Dreams z Żyrardowa, a objęte honorowym patronatem przez Wojewodę Mazowieckiego oraz Prezydenta Miasta Żyrardowa. Na trzy dni przed nim jako jeden z patronów medialnych przypominamy szczegóły imprezy.

Czytaj


Żyrock 2015

Żyrock 2015 nabiera rozpędu

Niedawno objęliśmy patronatem medialnym Festiwal Żyrock i zachęcaliśmy na naszych łamach młode zespoły do zgłaszania się na ten festiwal. Dziś wiemy już, że liczba zgłoszeń sięgnęła stu! Co więcej, również sama impreza zaczęła nabierać ostatecznych kształtów i pojawiły się pierwsze szczegóły co do występujących w ramach tegorocznej odsłony przedsięwzięcia.

Czytaj


Krushfest - 12.09.2015

VII edycja Krushfestu już wkrótce

Już 12 września br. odbędzie się VII edycja Festiwalu Muzycznego Krushfest, inicjatywa powołana do życia i kontynuowana przez jasielski zespół Krusher, a w szczególności pomysłodawcę i głównego organizatora imprezy - perkusistę formacji, Adama Pucykowicza. Celem jest przede wszystkim propagowanie ambitnej muzyki rockowej i alternatywnej. W myśl tej idei, w tym roku obok gospodarzy na jasielskim Przystanku Kwiatowa pojawią się takie zespoły, jak Acid Drinkers, KSU, Steel Velvet, Adligate i Spatial.

Czytaj


Krusher

Bartosz Wierzbicki (Krusher) - wywiad

Krusher to zespół, o którym czytelnicy Hard Rock Service zapewne już gdzieś słyszeli. Może przy okazji czytania jednej z entuzjastycznych recenzji debiutanckiego albumu grupy Forward wydanego kilka lat temu, a może uczestnictwa w jedynym w swoim rodzaju festiwalu Krushfest? Wzięty w krzyżowy ogień pytań gitarzysta zespołu, Bartosz "Bolus" Wierzbicki, opowiada m.in. o organizacji festiwalu, przygotowywanym właśnie materiale na drugą płytę, zlotach motocyklowych i występach u boku najważniejszych nazwisk z kręgu rocka i metalu.

Czytaj