Kanał wpisów

Tag - Dżem

Thanks Jimi Festival 2016 - Status Quo, Within Temptation, Dżem

Thanks Jimi Festival 2016: Status Quo, Within Temptation i Dżem

1 maja 2016 roku już po raz czternasty zbierze się największa gitarowa orkiestra świata, by wspólnie ustanowić nowy Rekord Guinnessa! Bicie Gitarowego Rekordu Guinnessa to cykliczna impreza odbywająca się we wrocławskim Rynku zawsze na początku maja. Uczestniczą w niej gitarzyści, którzy wspólnie wykonują utwór Jimiego Hendriksa Hey Joe. Wiemy już także, że na Koncercie Gwiazd w ramach corocznego Thanks Jimi Festival (towarzyszącego biciu Gitarowego Rekordu Guinnessa) wystąpią Status Quo, Within Temptation i Dżem.

Czytaj


Igrzyska Rockowe - I Festiwal Rockowy i Blues Rockowy, 9 lipca 2016

Igrzyska Rockowe - znamy line-up, ruszyła sprzedaż biletów

Zaplanowany na lipiec przyszłego roku festiwal Igrzyska Rockowe na Górze Św. Anny nabiera rozpędu. Podano już więcej informacji na temat zespołów, które wystąpią w amfiteatrze, oraz szczegółów dotyczących samej imprezy. Ruszyła także sprzedaż wejściówek na to wydarzenie.

Czytaj


Igrzyska Rockowe - I Festiwal Rockowy i Blues Rockowy, 9 lipca 2016

Festiwal muzyczny Igrzyska Rockowe - I edycja w lipcu 2016

Festiwal Rockowy i Blues Rockowy "Igrzyska Rockowe" to kolejna ciekawa inicjatywa o charakterze muzycznym na mapie naszego kraju. Pierwszą odsłonę festiwalu zaplanowano na przyszły rok. Według wcześniejszych zapowiedzi organizatorów, 9 lipca 2016r. w Amfiteatrze na Górze Świętej Anny (woj. opolskie) wystąpi pięć głównych zespołów oraz trzy lokalne grupy, pochodzące z woj. opolskiego lub śląskiego. Niedawno podano do wiadomości publicznej, że na scenie w ramach Festiwalu zagra m.in. Dżem i Cree.

Czytaj