Kanał wpisów

Tag - Cinematographer Productions

Ian Gillan z Don Airey Band oraz Orkiestrą Symfoniczną w Polsce - 19 listopada 2016

Ian Gillan z Don Airey Band oraz Orkiestrą Symfoniczną w Polsce

Jak niedawno ogłosiło Cinematographer Productions, 19 listopada 2016 w warszawskiej Hali Koło przy ul. Obozowej 60 wystąpi legendarny wokalista Deep Purple, Ian Gillan. Wystąpi on w repertuarze Deep Purple w towarzyszeniu Don Airey Band oraz Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Początek koncertu jest przewidywany na godzinę 20:00.

Czytaj


Uriah Heep w Polsce - grudzień 2016

Uriah Heep – weterani hard rocka powracają do Polski

Cinematographer Productions ma ogromny zaszczyt powiadomić, że po wspaniałych koncertach w Warszawie i Krakowie, które odbyły się w listopadzie ubiegłego roku, weterani hard rocka powracają do Polski początkiem grudnia. Uriah Heep da trzy koncerty na terenie naszego kraju.

Czytaj


Wishbone Ash - Road Warrior Tour 2016

Relacja z koncertu Lizard/Wishbone Ash, 13-02-2016

Bardzo lubię filmy z serii "Mad Max", dlatego trasa zatytułowana "Road Warrior Tour" musiała wzbudzić moje zainteresowanie. A jeśli jest to trasa legendy brytyjskiego rocka, jednej z ikon brzmienia lat 70-tych, to już w ogóle obowiązkiem było stawienie się 13 lutego w warszawskim klubie Proxima, w gotowości na dźwięki Wishbone Ash.

Czytaj


TSA

TSA: Legenda zagra w Krakowie i Czechowicach-Dziedzicach

Przez ostatnie lata legenda polskiego heavy metalu - grupa TSA - przyzwyczaiła nas do swojej intensywnej działalności koncertowej. Ostatni miesiąc bieżącego roku nie przyniesie zmian w tej kwestii. Wręcz przeciwnie - Cinematographer Productions ogłasza wielki powrót kultowej formacji na deski krakowskiego klubu Kwadrat (4 grudnia br.) oraz do czechowickiej Chacharnii (6 grudnia br.).

Czytaj


Uriah Heep: Rock The Haus Tour 2015

Relacja z koncertu Kruka/Uriah Heep, 18-11-2015, Kraków

Słuchając po tysiąckroć Lady in Black, nigdy nie spodziewałam się, że uda mi się usłyszeć ten numer na żywo. Przecież znam go od zawsze, słuchał go już mój tata lata przed moimi narodzinami, więc jakie było prawdopodobieństwo, że panowie doczekają mojej dorosłości i samodzielnych wypraw na koncerty...? Jak się jednak okazuje dość spore, bo mimo prawie 7 dekad na karku panowie z Uriah Heep trzymają się świetnie, nagrywają nowe płyty i koncertują po całym świecie. Po udanym koncercie w Warszawie, kolejnego dnia Rock the Haus Tour legenda hard rocka przybyła do Rotundy, by i w dworze Kraka przypomnieć, co to rock’n’roll!

Czytaj


Uriah Heep: Rock The Haus Tour 2015

Relacja z koncertu Night Mistress/Uriah Heep, 17-11-2015, Warszawa

Życie rockmana nie jest łatwe - ale jakie przyjemne... Ostatnio miałem szczęście do podziwiania legend heavy metalu i hard rocka na żywo - po koncercie Nazareth, miałem okazję uraczyć się występem Uriah Heep. Był to ważny koncert - pierwszy w ramach trasy Rock The Haus Tour i zarazem jeden z dwóch w Polsce zorganizowanych przez Cinematographer Productions. Różnica między tymi koncertami legend polegała na tym, że przed występem Nazareth wiedziałem, że mam oczekiwać solidnego, porządnego koncertu hard rockowego w dobrym stylu - i to otrzymałem. Po Uriah Heep zaś nie wiedziałem, czego oczekiwać. Co dostałem...? O tym poniżej!

Czytaj


Mirosław Kozik, Prezes Zarządu Cinematographer Productions

Mirosław Kozik (Prezes Zarządu Cinematographer Productions) - wywiad

Dziennikarz muzyczny, fotoreporter, mecenas wystaw i wernisaży malarskich, autor spektakli scenicznych czy oprawy muzycznej m.in. do sztuk teatralnych. Założyciel Pszczyńskiego Klubu Nauki i Sztuki. A przy tym absolwent… Wydziału Matematyki Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Mirosław Kozik, bo o nim mowa, to Prezes Zarządu firmy Cinematographer Productions, organizatora wielu ciekawych inicjatyw kulturalnych (w tym promowanych na naszych łamach koncertów). Specjalnie dla Hard Rock Service opowiada on o działalności Cinematographer Productions, jej bieżących przedsięwzięciach i ważnych wydarzeniach z przeszłości firmy oraz swoim doświadczeniu w promocji kultury. Oczywiście nie ominęliśmy w rozmowie także typowo muzycznych tematów. Zapraszamy więc do lektury!

Czytaj


Wishbone Ash - Road Warrior Tour 2016

Wishbone Ash na trzech koncertach w Polsce

Cinematographer Productions prezentuje powrót legendarnej formacji Wishbone Ash na trzy koncerty w Polsce w ramach trasy pod hasłem Road Warrior Tour 2016. Grupa wystąpi w lutym przyszłego roku w Krakowie, Warszawie i Bydgoszczy. Support nie jest jeszcze znany.

Czytaj


Uriah Heep on tour 2015

Znamy supporty przed Uriah Heep

Już w listopadzie weterani hard rocka, grupa Uriah Heep, pojawi się na koncertach w Warszawie i Krakowie - wszelkie szczegóły na temat obu tych występów możecie znaleźć na naszych łamach. Zespół wystąpi w ramach "Rock The Haus Tour", tegorocznego tournée bogatego według zapowiedzi w utwory z ostatniego, wydanego w czerwcu 2014 roku studyjnego albumu Outsider. Utwory z tej płyty zabrzmią po raz pierwszy wśród polskiej publiczności. Cinematographer Productions – organizator listopadowej trasy - ogłosił niedawno, kto wystąpi jako gość specjalny podczas koncertów Uriah Heep.

Czytaj


Uriah Heep

Cinematographer Productions poleca: Uriah Heep w Polsce

Wspólnie odliczamy dni do dwóch koncertów Uriah Heep zaplanowanych na listopad bieżącego roku w ramach trasy Rock The Haus Tour. Zaliczana obok Deep Purple, Led Zeppelin i Black Sabbath do tak zwanej "wielkiej czwórki hard rocka" grupa powraca do nas po trzech latach, by zagrać tylko dwa klubowe koncerty. Szczegóły na temat warszawskiego i krakowskiego występu znajdziecie na naszych łamach. Niewiele ponad miesiąc przed tymi wydarzeniami Mirosław Kozik, Prezes Zarządu Cinematographer Productions, a więc organizatora obu tegorocznych koncertów Uriah Heep w naszym kraju, komentuje przyjazd dinozaurów rocka do Polski...

Czytaj