Kanał wpisów

Tag - Brutus Syndrome

CETI - Snakes Of Eden (2016)

CETI ujawnia okładkę albumu "Snakes Of Eden"

Grupa CETI ujawniła właśnie okładkę do swojego nowego albumu Snakes Of Eden, który premierę będzie miał na początku października. Muzycy w czerwcu ukończyli pracę w studio, a teraz zespół zaakceptował okładkę, którą przygotował dla nich Piotr Szafraniec. CETI współpracowało z artystą również przy poprzednim albumie Brutus Syndrome.

Czytaj


CETI na 22 Przystanku Woodstock - 14 lipca 2016

CETI zagra na tegorocznym przystanku Woodstock, nowa płyta w przygotowaniu

Kilka dni temu ujawniono, że zespół CETI został zaproszony na tegoroczny Przystanek Woodstock. Jak ogłosił Jerzy Owsiak w audycji "Się Kręci" w radiowej Trójce, dowodzona przez Grzegorza Kupczyka formacja zagra w dniu 14 lipca po godz. 17:00 na drugiej scenie festiwalu. Równocześnie z obozu CETI docierają także informacje dotyczące przygotowania nowej płyty.

Czytaj


Grzegorz Kupczyk (fot. Justyna Szadkowska)

Grzegorz Kupczyk (CETI) - wywiad

Rok 2015 był dla zespołu CETI oraz jego lidera wyjątkowo intensywny. Bieżący zapowiada się równie ciekawie. Stąd też w przeprowadzonej niedawno kolejnej rozmowie z Grzegorzem Kupczykiem nie zabrakło ani szczerej refleksji na temat minionych dwunastu miesięcy w działalności CETI i jego życiu artystycznym, ani też kwestii planów na najbliższą przyszłość.

Czytaj


CETI w obiektywie Justyny Szadkowskiej

CETI zagra u naszych południowych sąsiadów

Grupa CETI rozpoczyna koncertowy rok za granicami Polski. 5 lutego muzycy zagrają w klubie Barba Negra Music Club w stolicy Węgier na zaproszenie tamtejszego zespołu Hungarica. 23 marca polska hard rockowa grupa zawita natomiast do Pragi, by zagrać koncert w ramach XXIII Międzynarodowego Prague Cinema Festival Febio.

Czytaj


CETI (fot. Artur Błachewicz)

CETI: premiera nowego teledysku i trzeciego singla z Brutus Syndrome

W lipcu bieżącego roku we wnętrzu zabytkowego Szybu Maciej w Zabrzu zarejestrowano materiał wideo do kolejnego klipu zespołu CETI. Dziś ma on swoją premierę. Wybór padł na ilustrację utworu otwierającego album "Brutus Syndrome", czyli "Fight To Kill". Swojej premiery doczekał się także trzeci i ostatni singiel promujący ostatnią jak dotąd pozycję studyjną w dyskografii CETI - Sons Of Brutus.

Czytaj


CETI - Akordy Słów (Poznań) oraz występ z Deep Purple (Łódź)

Wyjątkowy weekend z CETI - 23 i 25 października 2015

Przypominamy - to będzie zupełnie wyjątkowy weekend dla fanów i dla samego zespołu CETI. Grupa podsumuje swoje 25-lecie i trasę promującą najnowszy album "Brutus Syndrome" (która rozpoczęła się w styczniu pod patronatem medialnym m.in. Hard Rock Service) w sposób jedyny w swoim rodzaju. Koncerty z udziałem CETI , które czekają fanów 23 i 25 października, to wydarzenia o dużej skali i wymiarze artystycznym.

Czytaj


CETI 2015

CETI: koncert przed Deep Purple, kolejny singiel

Wciąż sporo dzieje się w obozie CETI. Wczoraj oficjalnie potwierdzono, że zamiast kalifornijskiego Rival Sons przed łódzkim koncertem Deep Purple 25.10 zagra właśnie formacja dowodzona przez Grzegorza Kupczyka. Jesień to także kolejne koncerty (m.in. Rokosowo, Memoriał Jona Lorda czy krótka trasa po Niemczech) oraz premiera kolejnego singla promującego "Brutus Syndrome".

Czytaj


CETI - z planu teledysku

CETI zapowiada nowy klip i nowe daty koncertów

Nowe wieści z obozu zespołu CETI. 4 lipca powstał czwarty klip ilustrujący utwór z ostatniego krążka zespołu Brutus Syndrome. Teledysk do "Fight To Kill" będzie można zobaczyć już niebawem. Za jego realizację odpowiada Dariusz Świtała i wydawca ostatniej płyty - Metal Mind Productions. Galeria z planu zdjęciowego na terenie zabrzańskiego Szybu Maciej dostępna jest pod tym linkiem. Wcześniej zrealizowano wideoklipy do utworów "Wizards Of The Modern World", "Game Of Love" oraz "Devil Made Me Do It".

Czytaj


CETI w Od Zmierzchu Do Świtu we Wrocławiu, kwiecień 2015

Następny przystanek Sons Of Brutus Tour CETI: Zamek Rokosowo 13.06

Zespół CETI rozpocznie w dniu 13 czerwca okres koncertów plenerowych w ramach trasy "Sons Of Brutus Tour" promującej album Brutus Syndrome. Inauguracja letniego sezonu koncertowego zespołu odbędzie się na terenie Ośrodka Integracji Europejskiej - na zamku w Rokosowie (woj. wielkopolskie, okolice Leszna). CETI pojawi się tam właśnie 13 czerwca jako gwiazda wydarzenia.

Czytaj


CETI we Wrocławiu: reportaż zza kulis, czyli Grzegorz Kupczyk o Sons Of Brutus Tour

To właśnie 25 kwietnia 2015r. we wrocławskim klubie Od Zmierzchu do Świtu zjawili się Grzegorz Kupczyk i spółka, aby po raz kolejny rozkołysać Wrocław przedstawionym na żywo materiałem z zeszłorocznej płyty "Brutus Syndrome" okraszonym kilkoma klasykami. Zanim jednak przestrzeń wypełniły dynamiczne brzmienia płynące ze sceny, znalazło się dość czasu, by zasiąść do wspólnej rozmowy wraz z liderem CETI, Grzegorzem Kupczykiem. Choć punktem wyjścia do rozważań był tu półmetek bieżącej trasy koncertowej Sons Of Brutus Tour, szczera i długa rozmowa płynęła swobodnie, zahaczając o bardzo różnorodne kwestie.

Czytaj