Kanał wpisów

Tag - Bartosz Sadura

CETI - Snakes Of Eden (2016)

CETI ujawnia okładkę albumu "Snakes Of Eden"

Grupa CETI ujawniła właśnie okładkę do swojego nowego albumu Snakes Of Eden, który premierę będzie miał na początku października. Muzycy w czerwcu ukończyli pracę w studio, a teraz zespół zaakceptował okładkę, którą przygotował dla nich Piotr Szafraniec. CETI współpracowało z artystą również przy poprzednim albumie Brutus Syndrome.

Czytaj


CETI - fot. Justyna Szadkowska

CETI zakończyło prace w studio na nowym albumem - premiera jesienią

Muzycy CETI zakończyli właśnie nagrania na nową płytę "Snakes Of Eden", która ukaże się jesienią tego roku. Artyści nie kryją swojego zadowolenia z zarejestrowanego materiału i czasu spędzonego wspólnie na pracy.

Czytaj


CETI - Stereo Live Music Club, Nysa, 18 czerwca 2016

CETI w Stereo Live Music Club - Nysa, 18 czerwca

Znamy daty letnich koncertów zespołu CETI. Przed zaplanowanymi koncertami plenerowymi grupa jeszcze w czerwcu zawita do Stereo Live Music Club w Nysie, gdzie da koncert w dniu 18 czerwca. Potem już będzie można zobaczyć zespół wyłącznie w plenerze i będą to otwarte koncerty w Chodzieży, Rokosowie i na tegorocznym przystanku Woodstock.

Czytaj


CETI na 22 Przystanku Woodstock - 14 lipca 2016

CETI zagra na tegorocznym przystanku Woodstock, nowa płyta w przygotowaniu

Kilka dni temu ujawniono, że zespół CETI został zaproszony na tegoroczny Przystanek Woodstock. Jak ogłosił Jerzy Owsiak w audycji "Się Kręci" w radiowej Trójce, dowodzona przez Grzegorza Kupczyka formacja zagra w dniu 14 lipca po godz. 17:00 na drugiej scenie festiwalu. Równocześnie z obozu CETI docierają także informacje dotyczące przygotowania nowej płyty.

Czytaj


CETI w Holandii w ramach festiwalu Very 'Eavy - 23.04.2016

CETI pierwszym w historii zespołem z Polski na festiwalu Very 'Eavy w Holandii

Pod koniec kwietnia CETI wyrusza do krainy wiatraków. Zespół pod wodzą Grzegorza Kupczyka ma w planach występ w holenderskiej telewizji oraz koncert w ramach Very 'Eavy Festival u boku m.in. Uli Jona Rotha, byłego muzyka zespołu Scorpions i gitarzysty uznawanego za jednego z najlepszych na świecie.

Czytaj


CETI i goście (Coria, Hanta) w Jarocinie, 09.04.2016

CETI z gośćmi zagra w Jarocinie

CETI właśnie powróciło z koncertu na międzynarodowym Festiwalu Filmowych Febio Fest w Pradze. W drodze na holenderski festiwal hard rockowy Very 'Eavy zespół robi mały przystanek w Polsce, w mateczniku ciężkich brzmień - czyli mieście Jarocin. CETI wraz z gośćmi da tam koncert w dniu 9 kwietnia w Spichlerzu Polskiego Rocka. Hard Rock Service jest jednym z patronów medialnych koncertu.

Czytaj


CETI w obiektywie Justyny Szadkowskiej

CETI zagra u naszych południowych sąsiadów

Grupa CETI rozpoczyna koncertowy rok za granicami Polski. 5 lutego muzycy zagrają w klubie Barba Negra Music Club w stolicy Węgier na zaproszenie tamtejszego zespołu Hungarica. 23 marca polska hard rockowa grupa zawita natomiast do Pragi, by zagrać koncert w ramach XXIII Międzynarodowego Prague Cinema Festival Febio.

Czytaj


CETI (fot. Artur Błachewicz)

CETI: premiera nowego teledysku i trzeciego singla z Brutus Syndrome

W lipcu bieżącego roku we wnętrzu zabytkowego Szybu Maciej w Zabrzu zarejestrowano materiał wideo do kolejnego klipu zespołu CETI. Dziś ma on swoją premierę. Wybór padł na ilustrację utworu otwierającego album "Brutus Syndrome", czyli "Fight To Kill". Swojej premiery doczekał się także trzeci i ostatni singiel promujący ostatnią jak dotąd pozycję studyjną w dyskografii CETI - Sons Of Brutus.

Czytaj


CETI - From Vault To Universe (2015)

"From Vault To Universe" - wydawnictwo na podsumowanie jubileuszu CETI

Na 20 listopada zaplanowano ostateczną premierę jubileuszowego, dwupłytowego wydawnictwa zespołu CETI From Vault To Universe, wydanego nakładem Metal Mind Productions na podsumowanie ćwierćwiecza działalności formacji. Na dwóch krążkach znajdą się wyselekcjonowane utwory ze studyjnego dorobku zespołu oraz szczególnie ważne zdaniem muzyków wykonania koncertowe (w tym także covery). W związku z premierą jubileuszowego wydawnictwa, zespół przygotowuje się do trasy koncertowej za zachodnią granicą.

Czytaj


CETI - plakat promujący koncert Akordy Słów

Relacja z koncertu "Akordy Słów" na 25-lecie zespołu CETI i Listy Przebojów Radia Merkury, 23-10-2015

W biografii zespołu CETI często podkreśla się muzyczne wykształcenie jego założycieli - Grzegorza Kupczyka i Marii "Marihuany" Wietrzykowskiej. To właśnie ci poznańscy muzycy w 2008r. jako pierwsi w Polsce zaprezentowali na scenie muzyczny spektakl zaaranżowany wokół utworów z ich dorobku zamkniętych w partyturze symfonicznej, przy współuczestnictwie orkiestry symfonicznej w pełnym składzie oraz chóru. W tym roku, u schyłku udanej trasy koncertowej Sons Of Brutus Tour (uważnie śledzonej od jej styczniowej inauguracji przez Hard Rock Service), zespół CETI ponownie powrócił do formuły Akordów Słów. Okazje ku temu były aż dwie. Jedna z nich to przypadające na październik 2014, a celebrowane przez następnych dwanaście miesięcy ćwierćwiecze formacji. Druga - 25-lecie Listy Przebojów poznańskiego Radia Merkury.

Czytaj