Kanał wpisów

Tag - Andrzej Citowicz

Andrzej Citowicz - In Time (2016)

Andrzej Citowicz z pierwszą zapowiedzią albumu "In Time"

Mieszkający w Kairze polski gitarzysta Andrzej Citowicz zapowiada swój nowy album solowy In Time. Premiera wydawnictwa wyznaczona jest na koniec bieżącego roku. Nagrania powstawały we współpracy z niemieckim multiinstrumentalistą i producentem Dirkiem Arnicke oraz polskim basistą Patrykiem Szymańskim (Transtime). Niedawno ukazał się audio trailer płyty, zapoznający słuchacza z pierwszym na krążku utworem.

Czytaj


Andrzej Citowicz - In Time (2016)

Andrzej Citowicz znów solo

Pochodzącego z Wałbrzycha gitarzysty Andrzeja Citowicza nie trzeba przedstawiać naszym czytelnikom. Po raz kolejny przypomniał on o sobie w zeszłym roku, gdy wraz z niemieckim multiinstrumentalistą i producentem Dirkiem Arnicke, polskim basistą Patrykiem Szymańskim i niemieckim wokalistą Oliverem Monsieur wydał EP-kę Jack Of Hearts pod szyldem The Andrzej Citowicz Experience (TACE). Obecnie ruszyły natomiast prace nad kolejnym albumem solowym muzyka - In Time.

Czytaj


The Andrzej Citowicz Experience - Jack Of Hearts

The Andrzej Citowicz Experience - Jack Of Hearts

Z nawiązanej między Citowiczem i Arnicke współpracy powstał projekt The Andrzej Citowicz Experience. Jego skład wkrótce potem zasilili kolejni muzycy, pochodzący z Działdowa basista Patryk Szymański i niemiecki wokalista Oliver Monsieur. Mimo dzielącej ich znaczącej fizycznej odległości, panowie z uporem dążyli do celu, którym było ukończenie wspólnych nagrań - pierwszych pod szyldem The Andrzej Citowicz Experience. Starania te zostały uwieńczone sukcesem, stąd też już 28 listopada na kilku platformach, począwszy od iTunes i Amazona, a skończywszy na Shazam i Spotify ukaże się Jack Of Hearts

Czytaj


The Andrzej Citowicz Experience - Jack Of Hearts

The Andrzej Citowicz Experience atakuje

Pamiętacie młodego, zdolnego gitarzystę z Wałbrzycha, którego nagranie zatytułowane "Hair Metal Blues" swego czasu figurowało w naszym dziale Downloads? Ci, którzy nie śledzili jego dalszych losów, zapewne ucieszą się na wiadomość, że mimo przeprowadzki do Kairu "Rockstar" nie odłożył instrumentu na długo i kilka lat temu powrócił do aktywnego grania.

Czytaj