V Memoriał Jona Lorda - 13 października 2016 Warszawska formacja Made In Warsaw wraz z zaproszonymi gośćmi w tym roku już po raz piąty uczci pamięć nieodżałowanego klawiszowca m.in. Deep Purple i Whitesnake, Jona Lorda. Koncert zaplanowano na 13 października. Dzień później, również w stolicy, z inicjatywy organizatora Memoriału Łukasza Jakubowicza i gitarzysty zespołu Kruk Piotra Brzychcego odbędzie się koncert w hołdzie Rainbow pod hasłem "Kill The King".

V Memoriał Jona Lorda, podobnie jak poprzednie edycje, odbędzie się 13.10.2016 w warszawskiej Proximie. Wraz z Made In Warsaw (Łukasz Jakubowicz, Robert "Kazon" Kazanowski z Night Mistress, Darek Goc z Lorien, Błażej Grygiel z Hellectrecity oraz Szymon Pawlak z Hippocampus) wystąpią:

Anja Orthodox (Closterkeller)
Grzegorz Kupczyk (CETI)
Wojciech Cugowski (Bracia)
Piotr Brzychcy (Kruk)
Tomasz Struszczyk (Turbo)
Łukasz Drapała (Chemia)
Bartosz Kossowicz (Quidam)
Sierściu (4 Szmery)
Tomasz Gołąb
Jarosław Chilkiewicz
Bartek Pawlus


Koncert będzie imprezą charytatywną. Informacje na temat biletów, składu etc. są na bieżąco aktualizowane na stronie wydarzenia na Facebooku.

Kill The King - A Tribute To Rainbow odbędzie się w ramach drugiego dnia tegorocznego Memoriału, 14.10.2016 w Warszawie. Wystąpią Łukasz Jakubowicz wraz z Made In Warsaw, Piotr Brzychcy (Kruk) oraz wokalny gość specjalny z Brazylii - Ricky Wychovaniec. Informacje na temat koncert można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Jak zapowiadają organizatorzy, wkrótce w sprzedaży pojawią się karnety na oba dni Memoriału.

Źródło: www.jonlord.art.pl