Uriah Heep w Polsce - grudzień 2016 Cinematographer Productions ma ogromny zaszczyt powiadomić, że po wspaniałych koncertach w Warszawie i Krakowie, które odbyły się w listopadzie ubiegłego roku, weterani hard rocka powracają do Polski początkiem grudnia. Uriah Heep da trzy koncerty na terenie naszego kraju.

Malownicze i charyzmatyczne Uriah Heep wystąpi w porywającym i niesamowitym show. Grupa kierowana od 1968 roku przez założyciela i gitarzystę Micka Boxa z dekady na dekadę kształtowała muzyczne schematy, zacierała granice oraz łamała stereotypy. Swoją twórczością wychodziła na barykady i zacierała bariery - torując sobie zasłużenie miejsce w tak zwanej wielkiej czwórce hard rocka. Posiadają na swoim koncie dziesiątki utworów stanowiących kanon muzyki rockowej. Ich występy kipią żywiołowością i choć panowie spędzili ze sobą na światowych scenach tysiące koncertów, chemii między nimi nie brakuje.

Lady in Black, July Morning, Easy Livin, Gypsy, Rainbow Demon, Free And Easy… wymieniać można długo, a litania tytułów to recepta na udany koncert. Tym bardziej, że większość twórczości Uriah Heep to same rockowe killery.

W ciągu trzech wieczorów Uriah Heep wystąpią w Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży i przez krótki czas pozostaną w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.

Uriah Heep + special Guest:

02.12.2016 – Katowice, Mega Club
03.12.2016 – Poznań, Klub Eskulap
04.12.2016 – Gdańsk, B90 Club


Ceny biletów wynoszą:
90 zł – przedsprzedaż do 31.08.2016
110zł - od 01.09.2016
130zł – w dniu koncertu


Bilety kolekcjonerskie dostępne w Klubach oraz u organizatora: koncerty@cinepro.pl

Bilety w sprzedaży elektronicznej dostępne na www.ticketpro.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl oraz stronie Organizatora - www.cinepro.pl.

Źródło: www.cinepro.pl