Divine Weep, Gutter Sirens, Lux Perpetua w Warszawie 2 września 2016 Na 2 września zaplanowano w warszawskim klubie VooDoo koncert trzech zespołów heavy/power metalowych. Jest on częścią trasy koncertowej Tour of the Ages 2016 białostockiego Divine Weep, który promuje album Tears of the Ages wydany na początku roku przez Stormspell Records. Zespół podpisał niedawno kolejny kontrakt na ponowne wydanie płyty z Metal Scrap Records Inc., więc będzie to podwójna premiera.

Oprócz Divine Weep tego dnia zagrają:

Gutter Sirens - weterani i pionierzy polskiej sceny powermetalowej, porównywani niegdyś do popularnej grupy Stratovarius z Finlandii. Najnowszy, wydany niedawno krążek Phantom Pains pokazuje odmienione, bardziej dojrzałe oblicze zespołu, które z pewnością usatysfakcjonuje ich dotychczasowych fanów oraz przysporzy im nowych.
Więcej o zespole na ich stronie internetowej oraz ich profilu na Facebooku.

Lux Perpetua - powermetalowa formacja, która ma na koncie wydawnictwo EP Forever We Stand, a aktualnie szykuje się do wydania albumu zatytułowanego The Curse Of The Iron King.
Więcej o zespole na ich stronie internetowej oraz ich profilu na Facebooku.

2.09.2016, VooDoo Club, Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A. Godzina 19:00. Bilety do nabycia w cenie 15 PLN.

Zagrają:
Divine Weep - Heavy Metal (Białystok)
Gutter Sirens - Power Metal (Biała Podlaska)
Lux Perpetua - Power Metal (Warszawa)


Zachęcamy do śledzenia na bieżąco wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1757396044506594. Hard Rock Service jest jednym z patronów medialnych koncertu.

Źródło: www.divineweep.pl