Lessdress i Fix It 10 czerwca 2016, Warszawa Już 10 czerwca w klubie Voodoo w Warszawie odbędzie się koncert Lessdress. Jako support wystąpi zespół Fix It.

Lessdress zaczynali jako Ferrum w 1984 roku. W 1986 zagrali na pierwszej Metalmanii. Ich płyty Dumblondes (wyd. 1989) i Love Industry (wyd. 1994) zyskały status kultowych. Na aukcjach internetowych ich ceny sięgają kilkaset złotych! W 2007 roku została wydana Sugarfree. W 2008 australijska wytwórnia Sun Records wydała reedycję Dumblondes. W 2014 wydali Fools Die Young. Co usłyszymy na warszawskim koncercie? Obiecują kilka kultowych utworów ... plus kawałki z najnowszych płyt.

Na rozgrzewkę zagra Fix It - młoda i obiecująca kapela, która mówi o sobie: "Jesteśmy wyluzowanymi chłopakami z Warszawy, poświęcamy większość swojego czasu na granie muzyki, którą kochamy najbardziej. Obecnie nie pakujemy się w style muzyczne tylko gramy to co czujemy... Chcemy wpłynąć swoją muzyką na szare codziennie życie społeczeństwa. Jeśli chcesz dobrze się bawići wprowadzić swój stan umysłu w dobry nastrój - koniecznie nas posłuchaj!"

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów - połączenie dojrzałości Lessdress z młodzieńczym zapałem Fix It stworzy wybuchową mieszankę, której nie możecie przegapić. Niezdecydowanych do uczestnictwa w koncercie zaprasza gwiazda główna wieczoru:

Hard Rock Service jest jednym z patronów medialnych koncertu.

10.06.2016, VooDoo Club, Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65). Otwarcie bram - 20:00, start imprezy - 21:00. Bilety w cenie 15 PLN. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Źródło: www.facebook.com