CETI i goście (Coria, Hanta) w Jarocinie, 09.04.2016 CETI właśnie powróciło z koncertu na międzynarodowym Festiwalu Filmowym Febio Fest w Pradze. W drodze na holenderski festiwal hard rockowy Very 'Eavy zespół robi mały przystanek w Polsce, w mateczniku ciężkich brzmień - czyli mieście Jarocin. CETI wraz z gośćmi da tam koncert w dniu 9 kwietnia w Spichlerzu Polskiego Rocka. Hard Rock Service jest jednym z patronów medialnych koncertu.

Gośćmi grupy CETI podczas tego wieczoru będą dwie formacje: polska Coria i czeska grupa thrashmetalowa Hanta, która w Polsce zagra po raz pierwszy, a w której składzie grają znani czescy muzycy. Na koncercie CETI zapowiada niespodzianki związane z nowo przygotowywanym materiałem - jak przypomina management zespołu, zgodnie z zapowiedzią lidera Grzegorza Kupczyka w mediach polskich i zagranicznych (w Czechach, Holandii, Niemczech, Węgrzech czy Włoszech) jesienią tego roku pojawi się nowy krążek CETI. Fani w Jarocinie oczywiście mogę również liczyć na wspólną zabawę przy starszych hitach formacji. Zapraszamy na programowe niespodzianki - czytamy w oficjalnej notce prasowej na temat koncertu, w której oprócz zapowiedzi koncertu w Jarocinie znajduje się także sporo informacji na temat licznych znakomitych recenzji i opinii na temat działalności grupy CETI, jakie ostatnio ukazują się w zagranicznych mediach.

9.04.2016, Jarocin, Spichlerz Polskiego Rocka, ul.Poznańska 2,. CETI + goście: Hanta (CZ) i Coria. Organizatorem koncertu jest Heart Of Rock Agency. Bilety już w sprzedaży w cenie 35 PLN (przedsprzedaż) i 45 PLN (w dniu koncertu).

Więcej informacji na temat wydarzenia na dedykowanej mu stronie na Facebooku.

Źródło: www.facebook.com