Thunder - All You Can Eat (2016) Legenda brytyjskiego rocka, zespół Thunder, powrócił w 2015 roku z płytą Wonder Days. Ten pierwszy od sześciu lat studyjny krążek grupy znalazł się w Top 10 brytyjskich albumów tego roku i jest nominowany do nagrody Classic Rock Award. W 2016 r. ukaże się natomiast trzyczęściowe wydawnictwo zatytułowane All You Can Eat, dokumentujące historię płyty Wonder Days.

Na All You Can Eat złoży się płyta koncertowa, sesja ze studia i film dokumentalny - a oto menu:

1. Starter – Live At RAK Studio 1
Sesja nagraniowa odbyła w znanym RAK Studio 1 w listopadzie 2014 - tuż przed koncertem w Brooklyn Bowl. Podczas dwóch dni nagrań na żywo zarejestrowanych zostało 14 utworów. Wszystkie nagrane jeden po drugim, bez żadnych przerw, dogrywek czy poprawek. Efekt końcowy według słów wydawcy jest powalający. Następnego dnia odbyła się także sesja akustyczna, która być może ujrzy światło dzienne jeszcze w 2016 roku.

2. Main Course - Live At The Brooklyn Bowl
Koncert z sali Brooklyn Bowl w Londynie, który odbył się 6 listopada 2014 roku. Na koncercie zespół wykonał utwory z Wonder Days, trzy miesiące przed premierą, a także klasyki Thunder i nigdy wcześniej nie grane covery. Osiem utworów ukazało się z magazynem Classic Rock w styczniu 2015, resztę będzie można usłyszeć na płycie.

3. Dessert - Wonder Days The Film
Dokument, za który odpowiedzialny jest Tim Sidwell z Toward Infinity. Obraz dokumentuje prace nad Wonder Days, zawiera wywiady z zespołem, materiały ze studia, fragmenty koncertów z Brooklyn Bowl i na Loud Park Festival. Jak zapowiada wydawca - to 60 minut szczęścia dla fanów Thunder.

All You Can Eat ukaże się 29 stycznia 2016 roku w formatach 2CD+DVD i 2CD+Blu-ray. Tego samego dnia premierę będzie miał limitowany winyl z koncertem z Loud Park Festival.

Wideozapowiedź wydawnictwa można wyświetlić poniżej:

Źródło: www.mystic.pl