Krusher i Steel Velvet na żywo w Jaśle 12.12.2015 12 grudnia 2015r. w Jaśle zagrają dwie formacje, o których coraz głośniej na polskiej scenie hard rockowej - Steel Velvet i Krusher. Koncert będzie miał miejsce w klubie Impresja.

Steel Velvet to założony w 2008r. w Strzyżowie zespół. Muzycznie i stylistycznie nawiązują do złotej ery hard rocka, przede wszystkim do lat '80 i '70. Wśród swoich inspiracji muzycy zgodnie wymieniają m.in. Mötley Crüe, Whitesnake, Van Halen, Dokken czy Rainbow. Formacja ma na koncie dwie płyty - LuZ (2011) oraz Chwila (2014), którą patronatem medialnym objęło m.in. Hard Rock Service. Więcej o zespole dowiecie się z naszego wywiadu z muzykami formacji.

Krusher również powstał w 2008r. Na koncie ma dwa albumy - Forward (2008) i MetaLOA (2014). W ciągu kilku lat działalności zespół zebrał wiele nagród i wyróżnień, wielokrotnie koncertował także u boku wielkich nazwisk polskiej i zagranicznej sceny rockowej i metalowej. Oprócz intensywnej działalności studyjnej i koncertowej są także organizatorami festiwalu KRUSHFEST, którego tegorocznej edycji patronowało Hard Rock Service. Sylwetki muzyków zespołu przybliży Wam na naszych łamach gitarzysta Krushera, Bartosz Wierzbicki.

12.12.2015, Jasło, klub Impresja, ul. Jana Pawła II 39C. Bilety w cenie 10 PLN (przedsprzedaż) i 15 PLN (w dniu koncertu). Wejściówki można nabywać w Oko-Rock Jasło oraz w siedzibie klubu Impresja. Istnieje także opcja rezerwacji telefonicznej pod numerem 608 866 855. Zachęcamy również do zapisywania się do wydarzenia na Facebooku. Plakat w większej rozdzielczości możecie wyświetlić tutaj.

Źródło: www.facebook.com