Igrzyska Rockowe - I Festiwal Rockowy i Blues Rockowy, 9 lipca 2016 Festiwal Rockowy i Blues Rockowy "Igrzyska Rockowe" to kolejna ciekawa inicjatywa o charakterze muzycznym na mapie naszego kraju. Pierwszą odsłonę festiwalu zaplanowano na przyszły rok. Według wcześniejszych zapowiedzi organizatorów, 9 lipca 2016r. w Amfiteatrze na Górze Świętej Anny (woj. opolskie) wystąpi pięć głównych zespołów oraz trzy lokalne grupy, pochodzące z woj. opolskiego lub śląskiego. Niedawno podano do wiadomości publicznej, że na scenie w ramach Festiwalu zagra m.in. Dżem i Cree.

Niedługo poznamy kolejnych wykonawców, którzy uświetnią to wydarzenie. Również wkrótce, bo w grudniu 2015r., ruszy sprzedaż biletów. Ceny wejściówek na chwilę obecną nie są jeszcze znane. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony Festiwalu, a chętnych do uczestnictwa - do zapisywania się do wydarzenia na Facebooku.

Hard Rock Service obejmuje patronat medialny nad Festiwalem "Igrzyska Rockowe". Oficjalny plakat imprezy w większej rozdzielczości możecie zobaczyć tutaj.

Źródło: www.facebook.com